Edremit Belediyesi Avcılar Mahallesi’ndeki Meydanı yeniliyor. Vatandaşların talepleri doğrultusunda meydan antik bazalt taşlar ile modern bir görünüme kavuşuyor.

Edremit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Avcılar Mahallesi girişinden itibaren yapılan, meydan düzenlemesini de kaplayan çalışmalarda sona geliyor. İç sokaklar dahil olmak üzere yollar 2000 metrekare üzerinde antik bazalt taşlar ile kaplanıyor. Yağmur olukları ekipleri tarafından tamamlanırken, yol kenarları ve kaldırımlar da bir bir yapılıyor. Hızla devam eden çalışmalar tamamlandıktan sonra Avcılar Mahallesi konforlu yollarıyla beraber sokakları da modern bir görünüme kavuşturulacak.

Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, “Merkez kırsal ayrımı yapmadan vatandaşlarımızın hizmetindeyiz. Bize gelen talepleri değerlendirdik ve uyumlu olması açısından meydan dahil sokaklarımızı ve mahallemizin girişini yeniliyoruz. Mahallemizin dokusuna uygun taşlar ile birlikte sokaklarımız daha güzel olacak. Söz verdiğimiz gibi çalışmaya devam ediyoruz” dedi. (Edremit Belediyesi)