Seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren Cumhur İttifakı Altıeylül Belediye Başkan adayı Mesut Eray, her ortamda vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor.

ERAY, “KOOPERATİF BİNASINI ELBİRLİĞİ İLE BİTİRECEĞİZ”

Yerel seçime sayılı günler kala hem merkezde hem kırsalda vatandaşlarla bir araya gelen Eray, Balıkesir Umum Marangozlar Esnaf ve Sanatkârlar Odası İftar programına katıldı. Programda bir konuşma yapan Eray, bölge müdürlüğü döneminde marangoz esnafıyla bir arada olduğunu ifade etti. Eray, “Cumhurbaşkanımızın tensipleri ile, Altıeylül Belediye Başkan adayı olarak bir yola çıktık. Sizlerin de teveccühleri ile inşallah 1 Nisan'dan itibaren Altıeylül Belediye Başkan adayı olarak hizmetinizde olacağım. Balıkesir Organize Sanayi Bölge Müdürü olduğum dönemde marangoz esnafımızın yanındaydım. Yapımı devam eden kooperatife çok destek verdik. Buradan da ilan ediyorum, Belediye başkanı olursam, el birliği ile o kooperatif binasını bitireceğiz. Döneminin en önemli marangozlarından olan Hz. Nuh Peygamberin maneviyatında, yine döneminin en önemli marangozlarından olan Sultan Abdülhamid Han'ın devlet ciddiyetinde çalışan siz değerli marangozlarımızın Ramazan-ı Şeriflerini bir kez daha kutluyor, hayırlısıyla Bayrama kavuşmayı diliyorum.” dedi.

ERAY GÜN SONUNDA GENÇLERLE SAHUR YAPTI

STK ve mahalle esnaf ziyaretleri yanı sıra, iftar ve sahurda da vatandaşlarla bir araya gelen Cumhur İttifakı adayı Mesut Eray, gençlerle sahur yaptı. Her yaştan vatandaşın sevgi ve ilgisini kazanan Eray, gençlerle sahur yaptı. Mutfağa giren ve menemen pişiren Eray, “Ramazan ayının maneviyatı yüksek anlarından olan sahurda, gençlerimizle birlikte olmaktan mutluluk duyuyorum. Bizlerin sizler gibi geleneğine, göreneğine, inancına sahip çıkan, insani değerleri yüksek gençlere ihtiyacımız var. Sizler için de müjdelerle geliyoruz. Gençler için projelerimiz hazır. Rabbim yolunuzu açık etsin, sofranız bereketli olsun.” dedi.

(Murat Yılmaz)