MHP İl Başkanı Niyazi Tunç Susurluk ve Gömeç ilçelerinde MHP’nin Belediye Başkan Adaylarını açıkladığını söyledi.

Susurluk da Fahrettin Şener, Gömeç de Kazım Arslan’ın Belediye Başkan Adayı olarak seçim çalışmalarına hız verdiğini ifade etti. Başta Susurluk ve Gömeç olmak üzere cumhur ittifakının Büyükşehir Belediyesi ve 20 ilçede belediyeleri kazanacağını, bunun için MHP olarak AK Parti ile birlikte uyum içerisinde seçim çalışması yürüttüklerini söyledi.

“SİNERJİMİZ, ENERJİMİZ YÜKSEK”

Yerelde kazananın cumhur ittifakı olacağını, bundan yana hiçbir düşüncelerinin olmadığını kaydeden Başkan Tunç “MHP olarak Balıkesir’de 2 ilçede belediye başkan adayımızı gösterdik. Büyükşehirde Yücel Yılmaz Başkan adayı olarak sahada, diğer 18 ilçede AK Parti adaylarını belirleyecek. MHP olarak AK Parti ile uyum içerisinde seçim çalışmalarını yürütüyoruz. Cumhur ittifakı olarak Balıkesir’de güzel bir sinerjimiz ve enerjimiz var. AK Parti İl Başkanı Mehmet Aydemir başta olmak üzere Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ile birlikte hareket ediyoruz. Cumhur ittifakı olarak Balıkesir’e hizmet noktasında çalışmalarımızı yürütüyoruz. MHP olarak Susurluk ve Gömeç ilçelerini de kazanarak kısa bir aranın ardından Balıkesir’de MHP Belediyeciliğini yeniden kazandıracağız” dedi.

“BALIKESİR HALKINA GÜVENİMİZ TAM”

MHP İl Başkanı Niyazi Tunç Balıkesir halkının belediyecilik yönünden hizmetleri yakından takip ettiğini, 2024 yerel seçimlerinde sandıkta da gerekeni yaparak cumhur ittifakına desteğini göstereceğini söyledi. Balıkesir halkına güvenlerinin tam olduğunu ifade eden Başkan Tunç cumhur ittifakının seçimlerden güzel bir sonuç ile çıkacağını işaret etti. (Ebru Erdem)